Jonas

Vardo diena – VI.24. Vardo skaičius – 5

Jonas – iš hebrajų “dievas” + ”išklausė”.
Jonai turi vidutinį arba aukštą ūgį. Jaunystėje jie liekni, tačiau metams bėgant pilnėja. Stipriai išvystyta krūtinės ląsta, veidas retai kada būna gražus, kakta plati, nosis aštri ar trumpa, giliai įsirėžę antakiai, kartais suaugę. Akys neišraiškios, plaukai reti, dažniausiai tamsūs.
Jonai su teigiamomis savybėmis labai garbingi žmonės, turintys tikslą, tačiau privalo daug ir sunkiai dirbti, ko nors siekdami. Jie kartais jaučiasi be jokios priežasties nustumti į antrą planą, ir tokia būsena jiems įvaro melancholiją. Visur kitur labai kantrūs, susimąstę, protingi ir turi tvirtą valią. Charakteris gyvas ir stiprus, nepasitikintys. Kartkartėmis užsimano valdžios. Savo išrinktosioms simpatijos nepastovios, todėl daugiausia veda du ar tris kartus, turi nuolatines meilužes. Geri organizatoriai. Intuicija silpnoka, todėl gyvenime padaro didelių klaidų.
Jonai su neigiamomis savybėmis labai kerštingi, nesusilaikantys, kartais niekšingi, gudrūs, nepasitikintys ir labai egoistiški, inertiški, linkę į tironiją.
Jonai dažniausiai suserga sąnarių reumatizmu, epilepsija, nerviniais skrandžio skausmais.

kategorijoje J .

Parašyti komentarą

 
/