Jovaras

Vardo diena – V.19. Vardo skaičius – 5

Jovarai šiuolaikiniai žmonės. Trokšta visur save išreikšti, todėl su malonumu gali naudotis elektroniniu paštu, siųsdami žinutes per internetą, rašo knygas, kuria eilėraščius, taip pat nepraleidžia progos ir šiaip bendrauti. Noriai dalinasi savo emocionaliais išgyvenimais su kitais.
Jovarų mokslinė mąstysena leidžia jiems matyti visą reikalų esmę visumoje ir padaryti tikslias išvadas. Ir čia jie visada pasitiki savo vidiniu balsu. Nutarimą priima tik pasvėrę visa “už” ir “prieš” ir griežtai laikosi pasirinktos laikymosi linijos.
Jovarai linkę kapstytis savyje. Gili savianalizė padeda įgyti dvasinę ramybę. Jovarai- filosofai.
Jovarai turi daugybę trūkumų. Vienas iš jų – neryžtingumas ir nesugebėjimas susigaudyti savo jausmuose. Darbus ir draugus keičia kaip pirštines. Kartais labai bijo permainų, nusistato visokių apribojimų ir tabu.
Jovarai galantiški ir ieško gerų manierų partnerės. Rinkdamiesi gyvenimo draugę, jie vadovaujasi ne emocijomis, o protu. Kadangi mėgsta turistines keliones, tai renkasi tokią ir gyvenimo draugę.
Jovarai geri turizmo industrijos darbuotojai. Jie – rinkos konsultantai, reklamos agentai, televizijos ar radijo laidų vedėjai arba bet kokios veiklos analitikai. Gali būti vertėjai, psichologai, terapeutais.

kategorijoje J .

Parašyti komentarą

 
/