Laima

Vardo diena – VIII.12. Vardo skaičius – 9

Laima- iš liet. deivė Laima.
Laimas valdo Mėnulis, kuris joms suteikia permainingas emocijas. Būtent keičiantis Mėnulio fazėms, Laimos patiria daugybę permainų.
Laimos – ypač emocionalios moterys. Rūpesčiai, išgyvenimai ir jaudinimasis gali jas susargdinti ir paguldyti į lovą, o linksmumas - išgydyti. Kartais jų galinga vaizduotė lengvai paverčia mažiausią negalią į chronišką liga. Kartais jos pačios prisišaukia sau nelaimę.
Laimų minkštą širdį galima lengvai sutrikdyti. Jos pilnos geraširdiškumo ir nesavanaudiškumo, visada ateinančios žmonėms į pagalbą, tačiau įsitikinusios, kad pagalbos iš kitur nėra ko laukti.
Laimos, būdamos labai romantiškos, itin praktiškos. Jos visada turi atidėtų pinigų sunkiai dienai. Sugeba atlikti žygdarbius. Pavojaus minutėmis jų artimiesiems jos gali parodyti vyrišką drąsą.
Laimos svajoja apie idealią meilę. Tokios jos išlieka visą gyvenimą. Linkusios išaukštinti savybes tų, kuriuos myli, ir suniekinti – kurių nekenčia.
Laimos myli gamtą, gyvulius, todėl būna geros sodininkės, daržininkės, žuvų veisimo specialistės. Geros taip pat psichoterapeutės, socialinės rūpybos darbuotojos, akušerės, menininkės.

kategorijoje L .

Parašyti komentarą

 
/