Laimonas

Vardo diena – VIII.12. Vardo skaičius -3

Laimonas – iš latvių “laimė”.
Laimonai savo pažiūras visada išsako tiesiai, be jokių išsisukinėjimų. Savo interesus laiko pirmaeiliais, nes rūpinasi tik savimi ir visiškai nekvaršina galvos dėl to, kaip atsilieps kitiems žmonėms. Jie visiškai nejaučia, kad gali kitiems sukelti nemalonumų. Vis tik Laimonų nejautrumas yra nesąmoningas, todėl ant jų pykti nereikėtų.
Laimonai būdami ryžtingi ir drąsūs vis tik prisibijo kai kurių dalykų. Jie nemirktelės susitikę “sniego žmogų”, tačiau neištvers fizinio skausmo. Dantų skausmas – jiems siaubas.
Laimonai mylėdami labai pavydūs, ir nebandykite su jais pažaisti, flirtuodamos su kitais. Jie to nepakenčia. Meilėje juos reikia laikyti nuolatinėje įtampoje, tačiau persekioti jų nepatartina. Jeigu tik moteris perima iniciatyvą į savo rankas – viskas dingo! Todėl reikia jam leisti vaidinti vedančiojo rolę.
Laimonai renkasi profesijas, kurios sužadina kitų aktyvumą. Jie turi vadovauti, nes kitu atveju praranda norą dirbti. Pagrindiniai jų užsiėmimai: kadrų rinkimas, apmokymas, teatras, politika, sportas, armija.
Laimonai linkę susirgti nervų ligomis.

kategorijoje L .

Parašyti komentarą

 
/