Magdelena

Vardo diena – V.29. Vardo skaičius – 8

Magdelenos aplink save skleidžia gerovės, aukštos padėties visuomenėje ir valdžios atmosferą. Jų magnetizmas traukia prie savęs panašios padėties visuomenėje žmones.
Magdelenos užsispyrusios, ištvermingos ir ambicingos siekdamos savo tikslų, kokie jie bebūtų: tarpusavio santykiai, sveikata, darbas, pinigai, visuomeninis statusas, atsakomybė ir kt. Vienu žodžiu, pasaulyje stengiasi užimti lyderio poziciją.
Magdelenos turi stiprų magnetinį lauką ir, netgi jeigu neturtingos, jų aplinkoje jaučiasi jėga ir respektabilumas. Jos įkvepia pasitikėjimą žmonėms. Savimi labai pasitikinčios ir nebijo viešai pareikšti savo nuomonės bet kokiais klausimais.
Magdelenų varde vibruojanti “aštuoniukė” sukelia joms varžybų troškimo jausmą. Todėl joms priimtinas ir sportas. Mėgsta tenisą, irklavimą, ilgų distancijų bėgimą, lenktynes žirgais; priimtina ir aerobika.
Magdelenų vyras turi būti pilnateisis partneris jų biznyje, patikimas palydovas gyvenime. Jis sudaro bendrą sąjungą ne tik šeimoje, bet ir darbinėje veikloje. Todėl jos puikiai susitvarko savo šeimos lizdą, kur visi jaučiasi nelyginant mažučiame rojuje.
Magdelenos linkusios sirgti paralyžiais, reumatizmu, podagra; po 60-ties metų labai susilpnėja klausa.

kategorijoje M .

Parašyti komentarą

 
/