Malvina

Vardo diena – I. 04. Vardo skaičius – 9

Malvina – iš vok. mahal “teismas” + wini “draugė”.
Malvinos vardo vibracijas globoja Marsas. Tai stiprios asmenybės, intelektualės. Artistiškos. Kūnas savotiškai magnetizuojantis, kuris panaudojamas savo sėkmei.
Malvinos vertinamos aplinkinių už jų didžiadvasiškumą, kilnumą ir dosnumą. Iš prigimties jos kovotojos, visada užbaigia pradėtus darbus, tačiau ambicingos, kartais netgi grubios, mėgstančios kitiems nurodinėti ir vadovauti.
Malvinos santuokoje seksualios, tačiau drovios, ir todėl jų partneris turėtų imtis daugiau iniciatyvos. Šeimoje ištikimos, tačiau tekėdamos dėl savo padidinto aistringumo padaro klaidų ir santuoka neįvyksta.
Malvinos turi daug priešų, nes yra nekantrios ir nepakenčia kitų pamokymų.
Malvinos nenuilstančios ir smalsios pasaulio stebėtojos. Jos veiklios ir moka uždirbti pinigus, labai energingos.
Malvinos vardo skaičiaus “9” vibracija užbaigia Ciklo pabaigą. Vadinasi, laikas sujungti nutrūkusius įvykių galus, kurie tęsis kitame cikle.
Malvinos tinka pasaulietinėms arba visuomeninėms tarnyboms, darbui labdaros organizacijose, ligoninėse. Jos geros mokytojos, rašytojos, mokslininkės, religinės veikėjos.
Neigiama prasme Malvinos gali prišaukti sau ligą sau, leisdamos neramumo, pavydo ir blogio vibracijoms tapti jų gyvenimo dalimi.

kategorijoje M .

Parašyti komentarą

 
/