Mamertas

Vardo diena – V.11. Vardo skaičius – 9

Mamertas – iš lot. trump. Mertas.
Išlenktą “devynetą” išvaizdą mokslininkas Pitagoras priskyrė prie intelekto simbolio; simetrijos joje nebuvimas reiškia konfliktą tarp proto ir širdies. Taip gyvenime ir yra.
Mamertai neramūs, impulsyvūs žmonės. Jie labai geros nuomonės apie save, manydami, kad jie protingiausi ir reikalingiausi žmonės pasaulyje. Nepaisant jų drąsos, ryžto, jie nuolat jaučia baimę prieš nežinomybę ir dažnai atsisako savų užmačių, jeigu negali numatyti jų baigties.
Mamertai labai prisirišę prie šeimos. Sekso srityje jiems būtina dominuoti. Jei partnerė neprieštarauja, gali griebtis grubiausios fizinės jėgos. Kai jie susižavi ar kažko užsinori – geriau saugotis jų.
Mamertai darbe kūrybingi. Dažniausiai dominuoja mokslo technikos ir meno srityse. Kai kurie, būdami filantropais, tampa gerais šventikais. Jie geri vadovai, nors kartais truputį despotiški. Pavaldinius skatina savo pavyzdžiu, nes labai darbštūs.
Mamertams patarti ar ko nors palinkėti sunku, nes jie neklauso jokių patarimų. Pagal galimybes jiems derėtų tramdyti ir žaboti savo pyktį, ambicijas, jei nenori likti visiškai vieniši ir baigti gyvenimą izoliavęsi nuo visų.

kategorijoje M .

Parašyti komentarą

 
/