Napoleonas

Vardo diena – VIII.15. Vardo skaičius – 4

Napoleonas – iš gr. “girių liūtas”.
Napoleonai labai savyje užsisklendę žmonės. Jie solidūs, rimti, logiški ir drausmingi. Jie nelinkę savęs afišuoti ar atvirai reikšti savo jausmus. Jų gyvenimui kartais trūksta džiaugsmo ir atsipalaidavimo. Tai sulėtėjusios reakcijos žmonės. Nepaisant savo prigimtinio švelnumo, Napoleonai nejausmingi kitų išgyvenimams ir kartais jiems stinga takto. Supratę, ką nors nuskriaudę, gudraudami bando atitaisyti padarytą skriaudą.
Napoleonai ne tiek ieško meilėje išeities iš savo vienišumo, kiek suvaidina savo meilės dramą. Jie kartais gyvenime įsitvirtina per meilę, bijodami prisipažinti, kad iš tikrųjų juos kankina nepasitikėjimas savimi.
Napoleonai labai didelę reikšmę skiria profesijos išsirinkimui. Jie nelinkę dirbti su mažomis detalėmis, vaidinti pavaldinio rolę; jie nenuilstantys.
Napoleonai gali pasiekti aukštų postų, netgi banko ar šalies prezidento kėdės, tačiau labiausiai juos traukia politika. Jų aukščiausi pasiekimai gyvenime, bet ir žiauriausi kritimai, nes kartais nesugeba susitvarkyti su savo įsipareigojimais.
Napoleonams parankūs skaičiai: 4, 13, 22, 31.

kategorijoje N .

Parašyti komentarą

 
/