Narciza

Vardo diena – IX.17. Vardo skaičius – 9

Negatyvios aplinkybės: kūrybinių galių nusilpimas dėl per didelio sekso; dažni protrūkiai azartiniams lošimams; noras sunaikinti savo priešus; tragiški santykiai su mylimaisiais; nelaiminga meilė. Narcizų vaikus ištinka kūno traumos.
Narcizos pozityvios: rizikingi avantiūristiniai veiksmai; mokėjimas viską pastatyti ant kortos ir ėjimas “vabank”. Tokios kūrybingos asmenybės semiasi jėgų iš okultinių šaltinių. Galimi ryšiai su su daugybe meilužių ir jų pagalba. Meilės gyvenimas pilnas intrigų, rizikos ir dramatizmo. Jų vaikai , kaip ir tėvai, domisi ezoteriniais mokslais.
Narcizos savo seksualinę energetiką naudoja labai romantiškai ir meniškai. Jos turi puikius sugebėjimus įtikinti ir valdyti kitus. Asmeninis potraukis – milžiniškas.
Narcizos sugebėjimą pasigauti gyvenimo prasmę įgyja vos tik gimusios. Todėl jos gyvenime labai efektyviai, produktyviai ir įtemtai kuria. Jos disponuoja pakankamai dideliais finansiniais ištekliais. Tačiau jei neteisingai panaudojus tas vertybes bus panaudotos, gresia katastrofa ir netgi tragiškas likimas.
Palankus kiekvienų metų kūrybos laikas nuo 21 spalio iki 27 lapkričio.

kategorijoje N .

Parašyti komentarą

 
/