Natalija

Vardo diena – XII.01. Vardo skaičius – 5

Natalija – iš lot. “gimimo diena” (Viešpaties).
Natalijos priima aplinkinius tokiais, kokie jie yra, ir moka gerai save kontroliuoti. Jos ryžtingos ir atkaklios. Tačiau įsimylėjusios tampa labai nuolaidžiomis tiems , kuriuos myli.
Natalijos paprastai pavydžios ir gali staiga parodyti tokias emocijas, kokias sunku įsivaizduoti. Jos labai atkakliai siekia savo tikslo, retai kada klauso kitų patarimų.
Natalijos labai myli savo namus ir šeimą. Svečius geriau pačios priima, o ne vaikšto į svečius. Jų atsidavimas šeimai pranoksta bent kokias sampratas. Nekerštingos.
Natalijos mėgsta pinigus ir valdžią, tačiau ne dėl to, kad tai skamba didingai, bet dėl to, kad tai joms suteikia nepriklausomybę. Negodžios. Dėl artimųjų ir draugų nieko negaili. Savo turtą jos krauna labai ilgai, kol pastato tvirtą pastatą.
Natalijos nereligingos. Turi labai gerą atmintį, laikosi duoto žodžio. Nemėgsta nekonkrečių reikalų ar permainingų situacijų. Labai tvirtos valios. Mėgsta keliauti ir iškylauti.
Natalijoms rekomenduojama nešioti varinę apyrankę, kuri yra labai gera šilumos ir elektros laidininkė. Varis – kūno energetikos tvarkdarys.

kategorijoje N .

Parašyti komentarą

 
/