Nemira

Vardo diena – XII.17. Vardo skaičius – 6

Nemiros apdovanotos muzikiniais sugebėjimais. Jos priklauso tiems žmonėms, kurie aštriai jaučia gyvenimo tėkmę, dažnai žvilgčioja į laikrodį ir stengiasi atspėti “reikalingą momentą”. Jos labai tikslios, susitarusios dėl susitikimo, ateina tiksliai numatytu laiku ir to paties reikalauja iš kitų.
Nemiros praktiškos ir įpratusios pasikliauti tik savo jėgomis: pripratusios planuoti ir laikytis grafiko. Protingos, geros širdies ir stengiasi padėti kitiems ne tik žodžiais, bet ir darbais. Labai džiaugiasi, kai žmonėms sekasi.
Nemiros labai jautrios aplinkai, draugų pasirinkimui, geram maistui, brangiems drabužiams, subtiliems menams ir literatūrai bei muzikai. Jose vienu metu sugyvena romantiškas idealizmas ir apskaičiuotas, žemiškasis pragmatizmas.
Nemirų pasirinktasis gyvenimo draugas turi dalytis su jomis emocionaliais protrūkiais, tačiau visada būti pasiruošusiais solidariai atsakyti už materialinę gerovę.
Nemiros linkusios sirgti hormonaliniais sutrikimais, klausos ligomis, astminiu bronchitu ir egzemomis. Gali būti problemų su kojų kraujagyslėmis.
Tinkamos profesijos: advokatės, diplomatės, taikdarės, gydytojos, psichologės; kūrybinės profesijos: muzikantės, dailininkės, rašytojos, radijo-televizijos darbuotojos. Neblogos fizikės, geologės bei valstybės tarnautojos.

kategorijoje N .

Parašyti komentarą

 
/