Odeta

Vardo diena – III.28. Vardo skaičius – 9

Odeta – iš lot. + pranc. +germ. ”turtas”.
Odetos jausmingos, iniciatyvios, išradingos, originalios, mokančios elgtis su pinigais. Jos turi savo nuomonę, kurią retai kada pakeičia. Mėgsta rašyti dienoraštį. Odetos gyvenime patiria daugybę meilės nuotykių. Tačiau jų pesimizmas visapusiškas. Jis perbraukia viską pasaulyje, o svarbiausia, vien dėl jo jos netenka daugybės šansų pasiekti pergalę.
Odetos neturi jėgų kovoti su nesėkmėmis, kadangi užuot kovojusios pasirenka ramesnį gyvenimą.
Odetos net pačiomis geriausiomis sąlygomis nesijaučia visiškai laimingos. Gana dažnai jos atstumia nuo savęs žmones, kurie joms reikalingi. Jos kažin kuo primena dvasinius parazitus, kurie maitinasi juos supančiųjų jausmais, emocijomis iki to laiko, kol iš jų išsiurbia, o paskui jų atsisako.
Odetoms bet kokia kaina reikia įveikti pesimizmą, tą nepilnavertiškumo jausmą, dėl kurio pačios kenčia, vilkdamosios uodegoje, prarasdamos daugybę šansų ką nors laimėti ir todėl kaltina visą pasaulį.
Analizuodamos savo asmeninius poelgius Odetos gali pasidaryti daug laimingesnės ir pasiekti geresnių rezultatų. O tą jos gali padaryti, nes iš prigimties yra protingos ir pakankamai gabios.

kategorijoje O .

Parašyti komentarą

 
/