Ofelija

Vardo diena – V. 13. Vardo skaičius – 4

Ofelija – iš gr. “padedanti, naudinga”.
Ofelijos labai paslaptingos, ir ne tik pašaliniams, bet ir joms pačioms. Neptūno planeta joms suteikia svajingumą, jausmingumą, reagavimą į paviršinius poveikius. Ofelijos linksmos, gyvos, kupinos džiaugsmo ir gyvybės.
Ofelijas labai retai kada galima pamatyti dirbant buhalterėmis arba užimant kokią nors viršininkės pareigybę. Jas dažniausiai galima sutikti paveikslų galerijose, koncertų salėse arba vienuolynuose.
Ofelijos mėgsta viską, kas mistiška ir nežinoma. Jos studijuoja okultizmą, užsiima spiritizmu. Jos tiki šalia mūsų egzistuojančiu pasauliu su visomis jo pasireiškimo formomis.
Ofelijos turi įgimtą intuiciją ir visiškai neturi užsispyrimo. Joms maloniau plaukti gyvenimo tėkme ir džiaugtis tuo, ką pateikia gyvenimas. Labai retai jos bando kovoti su kliūtimis ir tuo būdu siekti savo laimės.
Ofelijos neskiria trijų dalykų: tikros meilės, prieraišumo ir romano. Joms būtinai turi būti visos tos trys sudėtinės dalys. Pajutusios, kad jų nemyli, tampa nelaimingiausiomis būtybėmis, kurioms gyvenimas atrodo labai pilkas. Tik meilė atgaivina jas. Ištekėjusios jos ištikimos ir atsidavusios namams, jų namai – tvirtovė, taika ir ramybė vyrui.
Palankiausios datos gyvenime: 4, 13, 22 ir 31-oji bet kurio mėnesio diena.

kategorijoje O .

Parašyti komentarą

 
/