Ona

Vardo diena – VII.26. Vardo skaičius – 3

Ona – iš hebr. Hanna – “patraukli, žavi”.
Onos labai žavingos, entuziastės, kūrybingos, visapusiškos ir energingos. Jos intelektualės, optimistės ir iš prigimties lyderės.
Onos puikios pašnekovės ir turi gražų balso tembrą. Jų poreikiai pasireiškia dažniausiai per žodį, raštą, vaidybą scenoje, dainavimą. Labai puikios vaizduotės ir tai puikiausiai išnaudoja.
Onos turi gerą intuiciją ir daugiausia sėkmės pasiekia protiniu darbu. Labai draugiškos ir draugai joms labai daug ką reiškia.
Onos trokšta grožio, džiaugsmo ir laimės, todėl visada jų galvose verda naujos originalios idėjos, kurios nukreiptos savų problemų išspendimui. Patartina klausytis nuojautos balso. Reikia saugotis neigiamų vibracijų: nekantrumo, nekritiškumo, plepumo, pavydo, neteisingo savęs vertinimo.
Onų jausmai nepastovūs. Jos kaip tos peteliškės skraido nuo vienos gėlelės prie kitos ir gėrisi laisve. Panašiai atsitinka ir renkantis savo “vienintelį”. Jų gyvenimo draugas niekuomet neturi varžyti laisvės.
Onos linkusios prie rankų darbų ir gali tapti psichoterapeute, masažuotoja, sodininke arba virėja. Tinka darbai susiję su nuolatinėmis komandiruotėmis.

kategorijoje O .

Parašyti komentarą

 
/