Orinta

Vardo diena – II.02. Vardo skaičius – 5

Orinta – iš liet. “iškilni”.
Orintos jausmingos, iniciatyvios, išradingos, originalios, mokančios elgtis su pinigais. Jos turi savo tvirtą nuomonę, kurią retai kada keičia. Mėgsta rašyti dienoraštį. Jausmingos ir trokšta meilės nuotykių.
Orintas globoja ir veikia Jupiteris. Jis nulemia laimę, teisingumą, jausmų ir minčių persipynimus. Mėgsta valdžią. Jupiteris jas apdovanojo pilnoku, raumeningu kūnu, geromis ir atviromis akimis, apvalia pasmakre.
Orintos turi potraukį religijai. Jos intelektualios ir netgi aristokratiškos, labai mandagios. Pasižymi gabumais skaičiuoti, potraukiu technikai. Geros vairuotojos. Visada jaunos.
Orintas traukia mokslas, pasaulio paslaptys, valstybės politikos klausimai. Jos gali įklimpti į okultizmo pasaulį, imti propaguoti spiritizmą.
Jas potraukį alkoholiui, narkotikams, boheminio gyvenimo malonumams, nuo to gali kentėti jų šeima. Kadangi nemėgsta patarimų, joms labai sunku pakeisti savo nuomonę ar gyvenimo būdą.
Orintoms rekomenduojamos šviesiai žalia, žydra ir balta drabužių spalvos. Joms reikėtų vengti juodos spalvos. Brangakmenis – katės akis.

kategorijoje O .

Parašyti komentarą

 
/