Oskaras

Vardo diena – II.03. Vardo skaičius – 3

Oskaras – iš anglosaksų “Dievo ietis”.
Oskarų savybė save parodyti bet kokioje veiklos sferoje. Jie mėgsta fizinį darbą; po darbo – pabūti su draugais ir pasimeilinti moterims.
Mėgsta piešti, labai geri kulinarai, masažuotojai arba manualinės terapijos specialistai.
Oskarai visų pasilinksminimų vakarėlių pažiba, nes labai mėgsta diskusijas įvairiausiais klausimais. Jie neaukšto ūgio ir sportinio kūno sudėjimo. Turi nedidelę ir trumpą nosį, šypsosi nuo “vienos ausies iki kitos”. Visa esybė byloja, kad gyvenimas yra nuostabus.
Oskarų šūkis galėtų būti: “Kas ne rizikuoja, tas ir šampano negeria”. Jie labai darbštūs. Gali ištisai dirbti naktimis, o dienomis dar dalyvauti dailės salonų parodose.
Oskarų varde labai stipriai vibruoja ir “aštuonetukas”, kuris suteikia jiems gerus organizacinius gabumus, dvilypumo jausmą. Jie ir materialistai, ir mistikai. Gyvenimas – ištisa kova už egzistenciją. Įsigyja daug priešų. Apgauti tampa kerštingi. Jiems labai svarbu surasti tinkamą partnerį. Jie jį renkasi labai atsargiai ir neskuba vesti.
Oskarai geri direktoriai, švietimo ir kultūros darbuotojai. Mėgsta sportuoti. Jie geri leidybininkai, teisėjai ar advokatai.
Jiems gresia kepenų, tulžies ir žarnyno ligos.

kategorijoje O .

Parašyti komentarą

 
/