Osvaldas

Vardo diena – VIII.05. Vardo skaičius – 3

Osvaldas – iš anglosaksų “Dievo valdžia”.
Osvaldai labai jausmingai reaguoja į tai, ką apie juos mano aplinkiniai. Pagirkite jų drąsą ir akylumą arba naujus marškinius – jūs visiškai užkariausite jų pasitikėjimą. Garbės troškimas – jų Achilo kulnas.
Osvaldai – įžvalgūs ir toli numatantys žmonės, kurie niekada neleidžia laiko menkniekiams. Jie priima protingus sprendimus ir gali būti puikūs darbų organizatoriais arba vadovais. Jų kalboje vyrauja tam tikras teatrališkumas. Niekada nepraleidžia progos pagirti ar aprėkti savo pavaldinius, jeigu jie to tik nusipelno.
Osvaldai, kaip ir visi kiti žmonės, turi savų problemų. Ypatingai jiems kenkia jų impulsyvumas, ambicingumas ir egoizmas. Jie kartais be jokio reikalo užsispiria kaip ožiai arba pradeda girtis ir todėl susigadina savo reputaciją.
Osvaldai labai dažnai patiria romanus su moterimis. Joms reikia žinoti jų silpnybes ir tada juos gali pasičiupti į savo kerų tinklus. Reikia visai nedaug: girti juos, dievinti ir gerbti. Tačiau yra kita medalio pusė. Jie labai pavydūs. Todėl jiems reikia būti atsidavusiems ir dūšia, ir kūnu.
Osvaldai turi tam tikrų iliuzijų – vesti žemesnio socialinio lygio moterį. Taip elgdamiesi jie įsivaizduoja, kad “neturtinga Pelenė” bus dėkinga visą gyvenimą. Dėl to kartais labai skaudžiai nusivilia.
Osvaldai linkę sirgti sąnarių artrozėmis.

kategorijoje O .

Parašyti komentarą

 
/