Otilija

Vardo diena – XII. 13. Vardo skaičius – 7

Otilija – iš germ. “tėvynė”.
Otilijos – sudėtingos moterys. Jos išmintingos, trokšta ir ieško žinių, praktiškos, mėgsta tvarką, kantrios, ištikimos. Nuolat ieško atsakymų į įvairiausius gyvenimo klausimus, stengiasi atskleisti gamtos bei dvasinio pasaulio paslaptis. Mokosi iš savo klaidų. Labai atkaklios darbuotojos, kartais pamiršta net laiko tėkmę. Darboholikės. Pedantiškos.
Otilijos labai smalsios, jų analitinis protas gerai išsivystęs. Nemėgsta fizinio darbo. Lėtaeigės. Nepakenčia, kai jas skubina. Darbus atlieka kruopščiai, tiesiog preciziškai, nevengia monotoniško darbo.
Jos kilniaširdės. Dauguma turi aukso spalvos plaukus, labai gražų kūno sudėjimą. Nuo jų sklinda magnetinės bangos, kurios traukia aplinkinius. Tačiau pačios Otilijos nemėgsta minios. Turi vieną arba du draugus, kuriems gali patikėti visas savo svajones, rūpesčius bei siekius. Sentimentalios. Kaupia laiškus, fotografijas bei kitus ką nors primenančius daiktus.
Turi daug gerbėjų, tačiau gyvenimo draugą renkasi labai ilgai. Leisdamos kam nors save mylėti, suteikia išskirtinę teisę. Tai jų aristokratiškoji didybė.
Otilijos mėgsta sportuoti, tačiau pasiūlius nueiti į stadioną ar į teatrą, pasirenka pastarąjį. Po spektaklio mėgsta užeiti į aukštos klasės restoraną – traukia prabanga.
Otilijos valdingos. Vien tik savo pasirodymu sukelia aplinkinių nuostabą. Apie savo įtaką kitiems jos žino, tačiau laikosi širdingai ir santūriai, noriai atsako į komplimentus. Jos labai pasitiki savimi. Rytais ilgai miega, todėl visur vėluoja ir tai tampa jų įpročiu.
Otilijos religingos, domisi okultiniais mokslais, dažnai turi mediumo savybių.
Profesijas paprastai pasirenka susietas su žmonių sveikatingumu; tampa aukštųjų mokyklų dėstytojomis; dirba laboratorijų vadovėmis. Geros darbų organizatorės, todėl dažnai užima įvairius vadovaujančius postus.
Blogosios savybės: nekantrios, klastingos, turi potraukį alkoholiui, tingios. Patartinos geltona, elektriškai melsva ir balta drabužių spalvos. Sėkmingiausia diena – sekmadienis.

kategorijoje O .

Parašyti komentarą

 
/