Ovidijus

Vardo diena – IX.12. Vardo skaičius – 1

Ovidijus – iš lot. “avininkas”.
Ovidijai turi harmoningus charakterius. Jie skleidžia palaimą ir atjautą; kontaktuodami su aplinkiniais, kupini švelniausių emocijų. Meilėje absoliučiai pasiaukojantys. Nesėkmes ir pasisekimus labai giliai išgyvena. Jausmai stiprūs ir ryškūs, aistringi.
Ovidijai meilę priima giliai ir labai rimtai. Jie jaučia nuostabią harmoniją, grožį ir ritmą. Skleidžia aplinkui žavesį ir magnetiškai traukia prie savęs moteris. Stengiasi bendrauti idealiai ir harmoningai. Jie atsidavę ir ištikimi partneriai, giliai prisirišę šeimos ir namų židinio.
Ovidijus drąsiai galima pavadinti dosniais žmonėmis, atvirais. Jie pripratę nemalonumus nugalėti savo didingumu, kilniaširdiškumu, tikėjimu ateitimi. Jausmingumą gauna iš gamtos.
Ovidijai turi išskirtines jausmų formas ir subtilų meninį skonį. Kituose ir savyje labiausiai supranta darbo vertę, užsispyrimą ir harmonijos siekimą. Jie geri artistai, dainininkai, šou meno specialistai.Jų gyvenime aktyvų vaidmenį vaidina savaiminio veikimo Moteriškojo Prado energija. Jų meilė neatskiriamai susieta su rūpinimusi mylimosiomis, o kūno malonumuose niekada nepameta galvos, vadovaudamiesi neklystamu jausmų kuklumu.

kategorijoje O .

Parašyti komentarą

 
/