Palemonas

Vardo diena – I.10. Vardo skaičius – 6

Palemonas – iš gr. palamaomai “triūsti, darbuotis”.
Palemono vardo vibracija rodo jo širdingumą, orumą, išsiauklėjimą, delikatumą ir subalansuotumą. Jis geraširdis, draugiškas. Jo namai visada pilni draugų ir pažįstamų, didžiuojasi savo šeima, namais ir sukurta gerove. Tai daro ne dėl garbės ar noro išaukštinti save, o tik nori pasidalyti savo meile su kitais.
Palemonai labai tvarkingi, myli savo darbą ir turi atsakomybės jausmą. Jie atidūs kitiems ir užjaučiantys, niekada nekaltina draugų.
Palemono vardo vibracija suteikia žmogui komunaro bruožų. Jis negali įsivaizduoti egzistavimo be kolektyvo. Jei būtų jo valia, tai jis suvienytų viso pasaulio žmones į draugišką ir kruopštų kolektyvą.
Palemonų reikalavimų požiūris į kultūrą daug didesnis nei kitų. Jie labai jautrūs ir jų emocijos, atsispindėjusios kūrybiniame protrūkyje, nelieka nepastebėtos aplinkinių.
Palemonai seksualiniame gyvenime labai meilūs; lytiniai santykiai tampa harmoningi tada, kai jie jaučia žmonos atsakomybę; į seksą žiūri kaip į sudėtinę ir neatskiriamą draugiškų santykių dalį.
Palemonų darbo sritis susieta su jų vidinio pasaulio poreikiais. Jie gali būti puikūs poetai, rašytojai, dailininkai, fotografai, gydytojai, politikai. Galima tikimybė, kad kai kurie jų gali tapti vienuoliais.

kategorijoje P .

Parašyti komentarą

 
/