Paulina

Vardo diena – VI. 6. Vardo skaičius – 2

Paulina – iš lotynų (trumpinys Paulė).
Paulinų teigiamos savybės: konkretumas, smalsumas, bendravimas, sugyvenamumas, kantrumas, diplomatiškumas, patikimumas.
Paulinų charakteris labai sudėtingas. Vardo skaičiaus vibruojantis dvejetukas padaro jas panašias į kinų galvosūkius. Bendraudamos su žmonėmis, su kiekvienu iš jų elgiasi skirtingai. Netgi draugai stebisi, ar jie tikrai vakar kalbėjosi su jomis. Jos klauso protingų patarimų ir todėl susipainioja neryžtingumo voratinklyje. Visgi sugebėjimas savarankiškai mąstyti kartu su kuklumu ir mokėjimu išsisukti padaro jas vertingomis verslo srities darbuotojomis.
Paulinos vardo dieną veikiantis šešetukas suteikia joms atsakomybės jausmą. Iš prigimties romantikės ir idealistės. Jų gyvenimas pilnas kunkuliuojančių emocijų. Jos stengiasi tapti bet kokios bendruomenės narėmis: darbo kolektyvo, šeimos klano, kaimo ar miesto bendruomenės, valstybės lygio draugijos, visos žmonijos. Intuityviai jaučia tos grupės, kuriai priklauso, poreikius, turi gerai išvystytą “šeštąjį jausmą”. Tačiau šalia to jos sugeba matyti visą vaizdą.
Paulinos nesunkiai kyla karjeros laiptais, nors kartais praleidžia pirmyn kelis pretendentus. Tokiais atvejais jos nekonfliktuoja. Trokšta atsakingų pareigų, tačiau nori atsakyti tik už save, Daugelis tampa geromis teisininkėmis, ekonomistėmis. Turėdamos imlią ir turtingą vaizduotę bei gerą iškalbą, tampa astrologėmis, kortų būrėjomis. Geros medikės, diplomatės, literatorės, dainininkės ir… vienuolės.
Mylėdamos Paulinos trokšta gauti ne mažiau, negu atiduoti. Pasirinktų gyvenimo draugų seksualumas ir intelektas turėtų būti panašus į jų. Reikalingas partneris, su kuriuo galėtų praleisti visą gyvenimą. Vedybos būna nusisekusios tik tada, kai abu partneriai gerbia bei palaiko vienas kitą.
Negatyvios Paulinos siekia patenkinti tik savo poreikius, stengiasi būti visur pirmos, nori gauti už darbą didesnį negu kitų savo kolegų užmokestį. Visada pabrėžia savo išskirtinumą. Kartais jos pasidaro labai jautrios ir, pajutusios apgaulę, tampa kerštingos. Nepamiršta skriaudų.

kategorijoje P .

Parašyti komentarą

 
/