Pijus

Vardo diena – IV.30. Vardo skaičius – 3

Pijus – lot. pius “pamaldus”.
Pijai šeimos žmonės. Jie nepaprastai iniciatyvūs, ištvermingi, nestokojantys vadovo savybių bei ambicijų. Būdami protingi ir energingi, savo veiksmais jie neretai primena tankus, nors tuo pačiu metu sugeba išlikti švelnūs ir romantiški svajotojai. Ir kaip tik dėl šios išorėje nepasireiškiančios savybės jie ne visada pasitiki savimi, būna išglebę, nuolat pasigenda jiems reikalingo dėmesio ir palaikymo. Apskritai jie pasižymi gana “minkštu” charakteriu.
Pijai drausmingi, metodiški ir sugebantys sistemingai dirbti. Jie gali būti labai geri vadovai – negrubūs, sugebantys vadovauti nekonfliktuojant, ir tuo pačiu metu galintys paklusti kitiems, tik su viena sąlyga – jeigu nereikalaujama to padaryti jėga. Jie tikslūs, tačiau nėra pedantiški, įsipareigojantys, tačiau niekada netampantys fanatikais.
Pijai sekse stiprūs ir nepavargstantys, nepripažįsta jokių draudimų ir būna išradingi eksperimentuotojai, to paties reikalaudami ir iš partnerės. Tačiau jiems būtinas intelektualus bendravimas su moterimis, kuris jiems tarsi kompensuotų jų pačių trūkumus. Jie sugeba saugoti ištikimybę ir yra švelniausi meilužiai, siekiantys ne tiek sau kuo didžiausio malonumo, kiek partnerei.
Pijai apdovanoti daugybe talentų. Jie mėgsta išsiskirti iš publikos, todėl būna geri artistai, dainininkai, komikai, fotografai. Jie taip pat puikūs rašytojai, poetai ir žurnalistai.
Gera diena – ketvirtadienis.

kategorijoje P .

Parašyti komentarą

 
/