Rachelė

Vardo diena – VII.22. Vardo skaičius – 7

Rachelė – iš hebr. Rachel – “avelė”. Rachelės visiškai pasitiki tik savo prigimtiniu balsu ir savomis jėgomis. Jos mistikės ir panašiai kaip senovės žiniuonės nori nušviesti žmonių tikruosius kelius. Filosofinis mąstymo būdas kartais jas ilgam laikui nusviedžia į vienatvės glėbį ir pasmerkia nerealioms svajonėms.
Rachelių vardo skaičiaus vibracijos sukelia nerimą sieloje. Kartais jaučia diskomfortą tol, kol atranda būdą jo atsikratyti. Jų galvose nuolat iškyla scenarijus “Kas jeigu…” Nerimas – jų charakterio neatsiejama dalis, o tai neleidžia faktams pažvelgti tiesiai į akis. Joms būtina išmokti pozityviai mąstyti, netgi jei reikalai vystosi ne taip, kaip norėtųsi.
Rachelės seksualiniame gyvenime stengiasi susirasti tokį žmogų, kuris joms priklausytų dūšia ir kūnu, – kitu atveju jos linkusios susilaikyti. Kadangi jos eksperimentuotojos, tai leidžia sau retkarčiais išgyventi atsitiktinius romanus.
Rachelės profesijas renkasi labai skrupulingai. Gali būti rinkos analitikės, inžinierės, akušerės, chirurgės arba finansininkės. Gerų rezultatų gali pasiekti astrologijos labirintuose.

kategorijoje R .

Parašyti komentarą

 
/