Raimonda

Vardo diena – VIII.31. Vardo skaičius – 3

Raimonda – iš vok. “lemtis” + “apsauga, gynėjas”.
Raimondos visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jos – aštrialiežuvės, linksmos, išradingos ir nesugeba nė minutei būti ramios. Gali pasireikšti kaip betaktės ir šokiruojančios išsišokėlės.
Raimondos – užsiliepsnojančios kaip ugnis, todėl tik pajutusios joms rodomą per didelį familiarumą ar valdžios siekimą, gali tuojau pat pratrūkti emocijomis. Jas labi siutina neteisingos apkalbos jų adresu.
Raimondos kartais gali tapti pajuokos objektais. Turėdamos nuostabų pojūtį pirkti brangius papuošalus ar meno kūrinius, gana dažnai nekreipia jokio dėmesio savo išvaizdai, dėvi senus drabužius, nors piniginės prikimštos nuo perteklinių pinigų.
Raimondos savo esme – moterys aistringos ir visiškai atsiduodančios savo darbui, kuriam pašvenčia visą savo gyvenimą, ar tai būtų religija (dauguma jų jaučia potraukį jai), ar juokdarių balaganas.
Raimondos materialiai sugeba apsirūpinti visam gyvenimui, pasinaudojusios savo darbu arba spekuliaciniais veiksmais, tačiau protingais ir be nuostolių kitiems.
Raimondos linkusios sirgti kraujagyslių ligomis.

kategorijoje R .

Parašyti komentarą

 
/