Raimundas

Vardo diena – VIII. 31. Vardo skaičius – 1

Raimundas – iš senovės vokiečių ragin “lemtis” + munt “apsauga, gynėjas”. Raimundų teigiamos savybės: organizuotumas, darbštumas, sveikas protas, sugebėjimai, išradingumas, teisingumas, susikaupimas, valios jėga.
Raimundai labiausiai nusisekę. Jie moka meiliai šypsotis, net jeigu peržiūrimos ataskaitos duomenys neteisingi ar klaidingi. Jie paprastai turi aštrų protą, moka susidoroti su sudėtingais dokumentais, o kai reikia logiškai ir greitai mąstyti, gali “nugalėti” netgi kompiuterį. Jų vardo skaičius “vienas” sutvirtina Raimundų išdidumą ir sveiką požiūrį į kūną. Jie žavūs, geri meilužiai, turi daug ryžto ir moka kitiems suteikti pasitenkinimo.
Raimundo vardo dieną valdo Marsas. Jis diktuoja jiems pagrindinį devizą – budrumą. Šių žmonių protas labai aktyvus, tiesiog numatantis ateitį. Jie prisitaiko ir pataiko tiesiog į dešimtuką. Netgi ir žodžius parenka atsižvelgdami į siekiamą tikslą: praneša, sutapatina, įgelia. Visada ištiesia pagalbos ranką. Jie užjaučia visus, tiksliai supranta kitų problemas. Turi potraukį į istorijos ir filosofijos mokslus. Su jais malonu bendrauti, nes tai būsimieji mokytojai, turintys žodžio jėgos dovaną.
Raimundai turi dovaną valdyti kitus, komanduoti. Iš prigimties lyderiai, jie realizuoja pačias drąsiausias idėjas, kartu nutiesia ir kelius kitiems. Geriausiai dirba vieni. Jie – pionieriai ir “išradimų tėvai”. Tai žmonės profesionalai, projektuotojai ir kūrybiniai darbuotojai visame pasaulyje ir daugybėje veiklos sričių. Jie knygų leidėjai, direktoriai, stambių firmų vadovai, fermeriai, gydytojai. Senovėje vienetuko ženklu būdavo pažymėti pranašai, šventikai, žmonės, valdantys kitų likimus, nešantys į gyvenimą žinias ir šviesą.
Raimundai, nenorėdami sustoti, nuolatos ieško kelių bei įspūdžių. Dėl to jie dažnai “išsibarsto” ir praranda energiją, tampa lengvabūdžiai, paviršutiniški ir trumpalaikiai.
Raimundams bet kokios potencialios partnerės turi atitikti jų aiškius reikalavimus – turi būti idealaus grožio ir proto derinys. Sekse niekada nesikuklina pareikšti apie savo troškimus. Todėl jų žmonos turi dalytis entuziazmu ir lovoje, ir gyvenime.

kategorijoje R .

Parašyti komentarą

 
/