Ramunė

Vardo diena – VI. 19. Vardo skaičius – 9

Ramunė – iš lietuvių ramunė “laukų gėlė baltais žiedais”. Ramunių teigiamos savybės: bendravimas, atvirumas, įvairiapusiškumas, smalsumas, kūrybingumas, linksmumas, atjauta.
Ramunės labai išradingos. Į jas kreipiasi žmonės, kai reikia rasti išeitį iš beviltiškos padėties. Jos puikios derybininkės. Jeigu prisiverčia dirbti, jų išradingos smegenys ir beveik aiškiaregiška vaizduotė sugeba išspręsti bet kokį galvosūkį. Turi ir blogybių. Nemėgsta spręsti mažų ir nežymių problemų, tačiau per gyvenimą mėgsta keliauti tik plačiais žingsniais. Pradėjusios svarbius darbus, juos lengvai meta, lyg matuotųsi naują skrybėlaitę. Tačiau užsibrėžusios tikslus, atkakliai eina pirmyn ir nėra tokios jėgos, kuri galėtų jas sustabdyti.
Ramunės vardo dieną valdo Uranas, todėl jų pagrindinis devizas – protas. Labai mėgsta draugauti su įdomiais žmonėmis. Svetimų arti neprisileidžia. Draugai ir giminės verti būti jų draugais, o kitus tik gerbia. Jos optimistės ir aiškiai mato gyvenimą. Realistės, tačiau apgaudinėja save tikindamos, kad pasaulyje nėra blogio. Įsitikinusios, jog tikrąją laimę galima sukurti tik asmeninių pastangų dėka, todėl stengiasi skatinti ir šviesti aplinkinius.
Ramunės labai aktyvios pagalbininkės, padeda kitiems nugalėti bet kokius sunkumus. Jeigu kas puola, jos drąsiai atremia smūgius. Žinoma, negalima padėti visiems, tačiau daugelis dėkingi už gerus darbus.
Ramunės būna kultūros darbuotojos, teisininkės, kompozitorės, rašytojos, medikės, prezidentų patarėjos, aktorės. Joms nepatinka dirbti sėdimą darbą. Vadovauti nesistengia. Tačiau vidinės jėgos stumia atlikti įvairius žygdarbius.
Ramunės dievina vyrų didžiules mėlynas akis, mėgsta gilias ir sudėtingo charakterio asmenybes. Ieško tokių, kurie laikosi savo žodžio. Joms rūpi ir seksas, ir protas, ir išvaizda, tačiau teikia pirmenybę tiems, kurie sugeba be atsako mylėti.
Neigiamos savybės: neramumas, paviršutiniškumas, neryžtingumas, egocentrizmas, nerūpestingumas.
Laimingi skaičiai: 7, 9 ir 19.

kategorijoje R .

Parašyti komentarą

 
/