Sabina

Vardo diena – XII.30. Vardo skaičius – 1

Sabina – lot. trumpinys Sabė.
Sabinos labai žavios ir moteriškos. Mėgsta gražius daiktus, gėles, gerą valgį ir subtilius vynus, todėl jos išnaudoja savo gerbėjus. Jos paprastai pavydžios, nors pačios kartais neištikimos net tiems, kuriuos labai myli.
Sabinos turi didžiulę moralinę ir emocionalią drąsą; laiko žmones tokiais, kokie jie yra; lojalios savo draugams ir padeda, jeigu jie pakliūva į bėdą; turi labai sveiką mąstymo būdą; labai jautrios.
Sabinos mėgsta įvairių atspalvių mėlyną ir baltą spalvas. Jos talentingos menų žinovės, mėgsta muziką, piešimą ir gamtą.
Sabinos sugeba ne vien pirkti, bet ir taupiai naudoti pinigus, tačiau kartais užeina priepuoliai brangenybių manijai. Tada jos gali viską išleisti, ką tik turi. Todėl ne veltu jos ieško į vyrus turtingų ir mokančių uždirbti.
Sabinos puikios prekybininkės, kantrios ir metodiškos, lėtai, bet užtikrintai kaupiančios turtus. Konservatyvios ir nemėgsta naujovių. Daugelis jų dirba bankų tarnautojomis, inžinierėmis, architektėmis. Jos gabios pirkimo-pardavimo operacijose. Mėgsta fotografuoti. Traukia kaimo idilija. Laisvalaikiu užsiima kolekcionavimu.
Laimingi skaičiai – 1, 3 ir 9.

kategorijoje S .

Parašyti komentarą

 
/