Šarūnas

Vardo diena – 02.19. Vardo skaičius – 3

Šarūnas – iš liet. šarus „greitas”.
Šarūnai kūrybingi ir giliai jaučiantys žmonės. Tai talentingi, išprusę, linksmi; sportą ir keliones mėgstantys žmonės. Jie labai trokšta sukurti jaukią ir laimingą šeimą, turėti keletą vaikų.
Šarūnai ekstravertai ir linksmuoliai. Skleidžiantys gyvenimo meilę. Temperamentingi, potraukis pražūtingiems įpročiams. Drovoki. Nenurimsta nė minutei, užbaigę vieną darbą, griebiasi kito. Jiems tiktų apibrėžimas: „Ir gyventi, ir jausti skubantys”. Tačiau jų vėjavaikiais pavadinti negalima. Jie protingi, turi gerą intuiciją. Užsispyrę, siekia užsibrėžto tikslo.
Šarūnai labai jausmingi ir užsispyrę. Lengvai sekasi mokslai. Mėgsta euforines būsenas.
Daug kas Šarūno vardą sutrumpina į „Šaras”, „Saras”. Pakeitus pagrindinį vardą surogatu, jų asmenybė gali kardinaliai pasikeisti.
Šarūnai turi kalbos dovaną ir nepraleidžia progos pademonstruoti savo žinių iš bet kokios veiklos srities. Žmones patraukia savo fiziniu žavesiu. Todėl greitai įgyja naujų draugų ir net naujoje aplinkoje jaučiasi kaip žuvys vandenyje.
Mandagūs. Niekada neužmiršta pasakyti „ačiū” arba paklausti, kaip patiko pokylis ar išvyka.
Šarūnai vardadienį švenčia vasario 19-ą. Juos tada globoja Uranas – didysis laidininkas tarp Žemės ir dangaus. Planeta pateikia netikėtumus. Ji sąlygoja sužadintas bei egzaltuotas būsenas, netikėtas permainas, traumas, avarijas. Todėl patartinta per gimtadienius nepadauginti alkoholio, nerodyti nervingumo ir „kaltų” ieškojimo.
Šarūnai mėgsta dirbti bendradarbiaudami su daugybe žmonių. Todėl jie nepakeičiami kultūrinių renginių organizatoriai, radijo ir televizijos laidų vedėjai. Gali tapti gerais rašytojais, gerais politikais, netgi akademikais.
Šarūnai turėtų vengti puikybės, užmaršumo, neprarasti greitos orientacijos, būti kantrūs ir susivaldantys. Šarūnams laimingi skaičiai: 1, 3, 19

kategorijoje Š .

Parašyti komentarą

 
/