Tamara

Vardo diena – VI.03. Vardo skaičius – 9

Tamara – iš hebr. “palmė”.
Tamaros gyvena Saulės įtakoje. Jos pasižymi jausmų harmonija, ramumu ir sėsliu gyvenimu.
Tamaros vienos sudėtingiausių ir turtingą dvasią turinčių asmenybių. Jos trokšta kultūros, tobulumo, supratimo; turi dedukcinį mąstymo būdą.
Tamaros skeptikės, netikinčios žmonių atvirumu ir intuicija. Daugelis labai religingos ir būtent jos filosofinio mąstymo lyderės. Tamaros retai kada perdeda; analizuoja ir galvoja, kritikuoja, bando išgryninti. Jos protingos, labai darbingos, patikimos ir gali dirbti viską, kas tik reikia; kai kurios gali būti maniakės, didžiosios mąstytojos ir genijai.
Tamaroms aistra atrodo kaip dvasios liga, kurią tik protas gali išgydyti. Jos analizuoja savo jausmus, bandydamos jais atsikratyti. Tamaros – liepsnojantis ledas, todėl dauguma jų senmergės.
Tamaros labai geros darbuotojos. Retai daro klaidas, labai atsakingos, gali būti darboholikės. Labai kantrios, todėl gali dirbti labai sudėtingus ir nuobodžius darbus. Jos tampa konstruktorėmis, finansininkėmis, mokslininkėmis, geromis policininkėmis. Labai mėgsta sociologinius mokslus. Geros literatūros kritikės.

kategorijoje T .

Parašyti komentarą

 
/