Tauras

Vardo diena – VI.06. Vardo skaičius – 8

Tauras – iš liet. “laukinis jautis”.
Taurų stiprus, valingas, kartais tiesiog nesuvaldomas charakteris, kuris pasireiškia visose gyvenimo sferose, taip pat ir su moterimis. Norėdami pasiekti savo, jie naudoja įvairius būdus, sugeba būti klastingi ir apgaunantys, dažnai tokiu elgesiu susikuria sau sunkumų ten, kur jų nėra.
Taurų erotika grubi, juos skausmingai žeidžia mažiausia pastaba apie jų seksualinį nepajėgumą. Mėgsta, kai moterys didžiuojasi jų sugebėjimais ir labai trokšta pagyrimų. Kartais užima kankinio poziciją. Aišku, kad žmonos jiems turi paklusti ir vykdyti visus norus. Šiaip jie labai geri šeimos žmonės.
Taurai šiaip praktiški ir ūkiški žmonės. Jie nestato oro pilių ir neskraido padebesiais. Savo planus ruošia pagal galimybes. Gerai, kai jų praktiškumas paremiamas įvairiapusiu darbu. Jie puikūs visokiausių darbų specialistai, nors intelektualinius klausimus sprendžia sunkiai. Filosofija, kaip ir fantastika – ne jiems.
Taurai nemėgsta gydytojų patarimų dėl jų sveikatos būklės, nes įsivaizduoja, kad jie daugiau išmano už medikus. Nekenčia dantų skausmo. Dėl savo avantiūriškumo Taurai dažnai įsigyja randą galvoje ar ant veido.
Taurams geriausi metai, kurie dalijasi iš keturių.

kategorijoje T .

Parašyti komentarą

 
/