Tautvydas

Vardo diena – IX. 28 Vardo skaičius – 7

Tautvydas – iš lietuvių (trumpiniai Tautas, Taučius).
Tautvydai dėkingi, geri, labai patenkinti gyvenimu, mokantys našiai ir kokybiškai dirbti. Gali aukoti savo energiją ir laiką geriems darbams. Turi daug gerų savybių, tokių kaip dvasingumą, nuovokumą, erudiciją, mokslinį mąstymą. Tautvydų gyvenimas – kelionė į nežinomybę. Atradimus jie daro vos ne kiekvieną dieną. Ypač rūpi buities problemos ir savojo “Aš” pažinimas. Turi labai stiprius jausmus, užjaučia draugus ir artimuosius. Kartais jiems sunku bendrauti su aplinkiniais, tačiau įgimtas protas visada padeda. Tie, kurie išdrįsta su jais užmegzti draugystę, niekada nebūna atstumti.
Tautvydo vardo dieną valdo Venera. Pagrindinis jų bruožas – magnetizmas. Jie stengiasi atitikti maksimalų galimybių potencialą. Gyvenimiškai stiprūs ir pasiekia norimų rezultatų. Labai stengiasi parodyti savo gerą įvaizdį kitiems. Gyvenimo verpetuose stipriausias noras – laiminga santuoka. Jie puikūs originalių idėjų ir efektyvių sistemų šaltinis. Gyvenimas jiems žavingas todėl, kad jie patys suteikia jam tam tikrą prieskonį.
Tautvydų darbas turi tenkinti jų paslaptingus norus. Menas – jų tikriausias kelias į asmeninį ir profesinį pasisekimą. Netgi jų suvaidinta komedija įgauna dramatinį atspalvį: žmonės sulyginami su jų vaidinamais personažais ir todėl sužadina žiūrovų stiprius jausmus, priverčia juoktis arba verkti iš užuojautos. Tautvydai mielai pasirenka pramogų vadovo postą. Loginis mąstymas atveria kelią į mokslinį darbą. Jie taip pat geri teisininkai, medikai, literatūros tyrinėtojai, valstybės vadovai. Socialinis darbas, pedagogika, psichologija, netradicinė medicina – taip pat puikus pasirinkimas, nes jie moka visus išklausyti bei giliai analizuoti. Jie – sapnų pasaulio aiškintojai.
Kalbant apie Tautvydų meilės svajones, pabrėšime, jog jiems reikalingos ramios, tačiau seksualios moterys, nors nelabai smarkios. Jos lovoje turi būti švelnios ir nesuteikti skausmo. Tačiau pabrėžtina, jog jų seksas turi būti kaip dvasinis ryšys, skrydis virš materialaus artumo.
Tautvydai kartais elgiasi nenuspėjamai, kalba šiurkščiai. Stengdamiesi pajungti žmones savo valiai, jie į kairę ir dešinę svaido “vertingus” nurodymus. Jiems patinka kirsti iš peties, ir tokiomis minutėmis jie primena įsiutusį bulių.

kategorijoje T .

Parašyti komentarą

 
/