Undinė

Vardo diena – IV.18. Vardo skaičius – 4

Undinė – iš lot. “banga, vanduo”.
Undinės yra itin praktiškos, gerai susiplanuoja savo veiklą, energingai siekia tikslų. Tai išdidžios moterys, gebančios būti nepriklausomos, ištvermingos, nelinkusios kam nors nusileisti, pasiduoti. Tačiau tuo pačiu metu jos… pesimistės, gyvenančios daugiausia nusiminimo nuotaikomis. Iš vienos pusės, jas kamuoja emocijos, sėkmės troškulys, karjeros geismas, bet iš kitos - nepasitikėjimas ir netikrumas, neryžtingumas atsiradus nesėkmės pavojui, kad ir nedideliam ir nepavojingam. Jau toks jų charakteris – visados ir viskuo abejoti, ir tai yra daugelio atsitiktinumų jų gyvenime, kartais ir visai absurdiškų, priežastis, slaptasis mechanizmas, stabdąs pažangą.
Undinės sekso srityje linkusios vadovautis ne emocijomis, o fiziologija. Praktiškai jos nesugeba valdyti geismų ir, nepatenkinusios jų, nervinasi, sudirgsta. Laimingos jos būna tik draugėje su stipriomis, daugialypėmis asmenybėmis. Jų partneriai turi jausti ir mokėti išblaškyti niūrias jų mintis, slogią nuotaiką, stimuliuoti jų protines galias, sielos potenciją.
Undines nuolat reikia saugoti nuo pesimizmo, mokyti tvirtai stovėti ant pagrindo, neleisti pražiopsoti paties likimo siunčiamų palankių šansų, įtikinti, kaip svarbu joms veržtis pirmyn.

kategorijoje U .

Parašyti komentarą

 
/