Vaclovas

Vardo diena – 09. 28. Vardo skaičius 5

Vaclovas – senovės slavų vešta „daugiau + slava „šlovė“.
Vaclovų gerosios savybės: bendravimas, skvarbus protas, lankstumas, šmaikštumas, geranoriškumas, įvairiapusiškumas, atidumas, gyvenimo džiaugsmas.
Vaclovai labai praktiški ir gali užsiimti įvairiausia veikla, tačiau ne visada idealiai gerai. Tik išsivadavę iš iliuzijų ir svajonių nelaisvės, gali išnaudoti visas savo galimybes. Nuostabiai lengvai prisitaiko. Permainos – palaima jiems; ilgesnis užsisėdėjimas – katastrofa. Juos vilioja gyvenimo šviesa ir skonis. Nemėgsta patarimų. Bet kokie apribojimai – prakeiksmas jiems. Dėl to jie gali pradėti piktnaudžiauti maistu, alkoholiu, seksu ir narkotikais.
Dažnai įsimyli, tačiau greitai ir atšąla, ypač jaunystėje. Jautrūs ir turi stiprų seksualinį potraukį. Jų kredo – už brandžius ir ilgalaikius ryšius.
Vaclovai su vardo (Išraiškos) skaičiumi 5 nori užkariauti visą pasaulį. Jie tvirti dėl savo talentų ir gali pasiekti labai daug, tačiau privalėtų kuo greičiau apsispręsti, kur reikia sustoti ir pasiekti tobulumo.
Vaclovus veikia ir jų vardo dienos (28) skaičius. Tai ekstravagantiški žmonės, kuriuos domina viskas, kas neįprasta ir paslaptinga. Turi stiprų charakterį, aukštus idealus, lyderiavimo dovaną. Nepriklausomi, stiprios valios ir ambicingi, pirmiausia vertina savo laisvę. Turi retą dovaną įtikinėti ir įkalbėti. Pasiekę vieną tikslą, eina prie kito.
Vaclovai mėgsta sportą. Dažniausiai užsiima kultūrizmu ir į sportinį režimą žiūri taip pat rimtai kaip ir į profesines pareigas.
Vaclovams, stiprioms ir dinamiškoms asmenybėms, reikia ir panašaus energingo partnerio. Jie, veikiami Veneros, paprastai noriai suartėja su žmonėmis, su kuriais jaučia emocinę vienybę. Tačiau jų žmona dažniausiai būna vyresnė, kuri, panašiai kaip „mylima močiutė“, išmoko juos rimtai žiūrėti į vedybinį gyvenimą.
Vaclovai turi keletą neigiamų savybių: nepastovumą, paviršutiniškumą, gobšumą, agresyvumą, perdėtą materialumą. Jiems patartina vengti demonstruoti savo „privalumus“, girtis.
Laimingi skaičiai: 1, 5, 6, 8, 28.

kategorijoje V .

Parašyti komentarą

 
/