Vaida

Vardo diena – IX. 5. Vardo skaičius – 1

Vaida – iš lietuvių vyriško vardo Vaidas.
Vaidos kūrybingos, jų polinkiai siejami su stipria valia ir nepriklausomybės jausmu. Jos turi tvirtą charakterį, atkaklios, pasitiki tik savimi, komunikabilios, intelektualios, originaliai mąstančios, tiesmukos, labai ambicingos, kartais šiurkščios ir netgi žiaurios, todėl įsigyja daug priešų. Jos ekstravertės, žinančios savo vertę, siekiančios sėkmės, lyderės, valdingos. Savo užsispyrimo dėka pasiekia aukščiausios valdžios viršūnes.
Vaidos vardo dieną veikia penketukas, todėl jos mėgsta permainas, emocijas, keliones. Turi kalbos dovaną, lengvai kontaktuoja su bendradarbiais. Jos nenustygstančios vienoje vietoje. Tokia savybė leidžia joms lengvai mainyti užsiėmimus arba partnerius. Potraukio permainoms pasekmės gali būti negatyvios. Už Vaidų išorinio ramumo ir netgi šaltumo slepiasi emocijų audros, kurios bangų kaskadomis daro įtaką vidinio nepastovumo būsenoms. Jos – daugiaplanės ir talentingos. Tačiau kai kurių savybių atsisakyti. Jos taip pat sugeba būti labai darbščios, žinoma, jeigu prieš akis būna aiškus tikslas. Gyvenimo pasisekimo raktas – pusiausvyra.
Vaidos darbo vietoje primena išradingą ir nenugalimą gamtos jėgą. Pirma viską apgalvoja ir tik tada pasidalija nuomone. Labai lanksčios ir lengvai prisitaiko prie vyraujančios tėkmės, todėl ne veltui jos tampa garsiomis politikėmis, mokslininkėmis, finansininkėmis ir netgi žinomomis… vagilėmis. Vaidos fiziškai stiprios, todėl dažnai tampa sportininkėmis profesionalėmis, trenerėmis, šokėjomis. Jų protas tiriamasis – ypač tinka leidybos srityje. Sugeba parašyti gerų grožinės bei istorinės pakraipos knygų, dirba reklamos srityse. Bet kokiame darbe ar versle siekia tobulumo.
Vaidos jausmingos, tačiau seksas reikalingas tik asmeniniams poreikiams patenkinti – jos mažai domisi partnerio jausmais. Susituokia tik su tais, kurie sąmoningai joms paklūsta.
Turi ir kai kurių neigiamų bruožų. Vienas iš jų – tai įsivaizdavimas, jog jos gudresnės už kitus. Nejučia tampa klastingos, sąmokslininkės ir intrigantės.

kategorijoje V .

Parašyti komentarą

 
/