Vaidas

Vardo diena – 23, Vardo skaičius – 2

Vaidas – iš liet. “rodyti”.
Vaidai visada susimąstę ir atrodo, kad nuolat galvoja apie įvairiausias problemas. Ir tai atitinka tikrovę. Jie ramūs, tingūs ir kuklūs darbuotojai. Būdami savo darbo vergais, nuolat pabrėžia savo teisumą ir stengiasi vis pamokyti artimuosius bei bendradarbius. Vaidai turi tam tikrą išskirtinį bruožą. Jie nemoka ilgai sėdėti ar būti vienoje vietoje – tuojau ima vaikštinėti po kambarį, perstatinėja kėdes, visa savo povyza rodo, kad jie turi labai daug neatidėliotinų reikalų.
Vaidai iš pažiūros atrodo abejingi viskam, tačiau tai tik elgesio maniera, po kuria slepiasi didžiuliai dvasiniai išgyvenimai. Jie emocijas slepia viduje, o tai greitai atsiliepia į jų sveikatą – konkrečiai, virškinimo ir nervų sistemoms.
Vaidai labai atjaučiantys, todėl nėra geresnių slaugytojų už juos. Tačiau dvasinis mąstymas labai ribotas. Bažnyčią lanko tik dėl to, kad bijo, jog kiti gali blogai apie juos pagalvoti. Jie puikiausiai supranta savo prasižengimus šiame pasaulyje, tačiau anapusinis pasaulis jų nedomina.
Vaidų neigiami bruožai: kandūs, kaprizingi ir greitai susierzinantys; kategoriškai nemėgsta prieštaravimų; polinkis alkoholiui ir narkotikams.
Vaidams palankios turėtų būti bet kurio mėnesio 1, 2, 4, 19, 29-oji dienos.

kategorijoje V .

Parašyti komentarą

 
/