Vaidevutė

Vardo diena – V.21. Vardo skaičius – 1

Vaidevutės valdo Saulė, kuri joms suteikia aiškius tikslus ir protingas mintis. Todėl jos linkusios atkakliai laikytis savų idėjų, juo labiau, jeigu įsitikinusios einančios tikru keliu.
Vaidevutės yra ryškiai individualios, jos lyderės, stengiasi rūpintis kitais, tačiau trokšta ir siekia, kad visi jų klausytų. Jos lengvai susiranda draugų ir pasirenka juos visam gyvenimui.
Apie Vaidevutės kartais išsireiškiama: “Laimės kūdikiai”. Joms patinka naujoves, šiuolaikinės technologijos, kurias stengiasi diegti į gyvenimą.
Vaidevutės labai gyvybingos, sugebančios dirbti netgi sunkiausius fizinius darbus. Dvasingos. Mėgsta dirbti iki devinto prakaito. Jeigu nepasiseka pasiekti užsibrėžto tikslo, pasidaro liūdnos, įkrenta į pesimizmą ir netgi suserga depresija.
Vaidevutės nepakenčia kritikos, tačiau kitus kritikuoja. Jos yra gerų manierų, turi gerą skonį. Visiškai Nepakenčia netvarkos, tinginiavimo, melagingų pažadų, neveikimo. Trokšta neribotos laisvės.
Vaidevutės lengvai pastebi vyrai ir kiekvienas trokšta draugystės. Joms pasirinkimas – beribis. Tačiau vedybiniu gyvenimu dažnai nusivilia.
Vaidevutės – partijų lyderės, inžinierės, chirurgės, šou biznio organizatorės ir kt.
Gerosios dienos: 1, 4, 10, 13, 19, 22, 28, ir 31-oji.

kategorijoje V .

Parašyti komentarą

 
/