Vaiga

Vardo diena – VII.17. Vardo skaičius – 4

Vaigos ryžtingo charakterio, nuolat siekiančios išsiveržti iš kasdieninės nuobodybės. Jų gyvenimas paprastai monotoniškas. Jos pripranta prie to, kad žmonėms reikia vieno ir to paties: maisto, vandens, drabužių, būsto, meilės ir sekso. Visa, kas peržengia šias ribas, jos priima kaip likimo dovaną: atliekamus pinigus, atostogas, keliones, brangius drabužius ir kt.
Vaigos labai praktiškos, užsispyrusios. Stengiasi save realizuoti fiziniu lygmeniu. Kovai dėl išgyvenimo jos teikia ypatingą reikšmę ir daugiau niekas negali prilygti. Pavyzdžiui, sutinka dirbti po dvylika valandų per dieną arba nedarbo dienomis tik dėl to, kad galėtų uždirbti daugiau pinigų ir būtų ramesnės dėl savo finansinės padėties.
Vaigos patikimos ir daro visa, kad apsaugotų savo asmeninį pasaulį. Seniems ir patikrintiems draugams jos pasiryžusios aukotis; į naujus pažįstamus žiūri atsargiai – priprasti prie jų reikalingas laikas.
Vaigoms vyrai reikalingi savo saugumui užsitikrinti. Retkarčiais jos flirtuoja, tačiau apskritai ieško patikimo žmogaus, atkreipdamos dėmesį į jo materialinę padėtį. Sekse pragmatiškos, visai nesiruošia leisti laiko žaidimams.
Vaigų profesijos – įvairios ir dažniausiai susietos su statybomis bei nekilnojamu turtu. Jos finansininkės, rašytojos arba dailininkės. Būdinga tai, kad profesiją pasirenka visam laikui; nesiblaško.

kategorijoje V .

Parašyti komentarą

 
/