Fabijolė

Vardo diena – XII.27. Vardo skaičius – 6 Fabijolės nujaučia, kad laikas nėra vienintelė egzistavimo dimensija; jos įsitikinusios, kad egzistuoja ir kiti pasauliai, kuriuose laiko kontinuumas ne toks jau svarbus, kaip žemiškajame. Įsitikinusios, kad žemėje gyvenimas – ne daugiau kaip tik blykstelėjimas nenumaldomuose visatos toliuose.

Plačiau     

Fabijonas

Vardo diena – I.20. Vardo skaičius – 5 Fabijonas – iš lot. ir sen. rom. “auginantis pupas”. Fabijonai laisvę, permainas ir įvairumą mėgstantys žmones. Jie nuolat trokšta nuotykių, lengvai prisitaiko prie įvairių aplinkybių, labai smalsūs.

Plačiau     

Fausta

Vardo diena – IX.06. Vardo skaičius – 5 Fausta – iš lot.+rom. “laiminga, palaiminga”. Faustų išvaizda neišsiskirianti iš aplinkinių tarpo, dargi kartais bauginanti. Jos vaidingos ir nesugyvenamos. Geiduliai dažnai nugali protą ir įstumia į ištvirkavimo kelią.

Plačiau     

Feliksas

Vardo diena – XI.20. Vardo skaičius -1 Feliksas – iš lot. “laimingas”. Feliksai mokslinio mąstymo gali tapti tikrais genijais, o tai idealiai atitinka jų laikmetį. Taiko netradicinius bendravimo metodus, jaučia potraukį literatūrinei kūrybai ir oratoriškumui.Labai įžvalgus protas leidžia dirbti mokslinio tyrimo darbus.

Plačiau     

Ferdinandas

Vardo diena – III.30. Vardo skaičius – 5 Ferdinandas – iš vok. fridu “taika” + naud “drąsa; drąsus”. Ferdinandai švelnūs, godūs ir permainingi žmonės. Jie lengvai susigundo elgtis neįprastai, nusikalstamai. Pasižymi išradingumu, verslininko talentu, tačiau linkę teikti pirmenybę lošimams, spekuliacijoms.

Plačiau     

 
/