Gabija

Vardo diena – I. 09. Vardo skaičius – 3 Gabija – iš lietuvių “gaubti, dengti”. Gabijos labai emocionalios ir netgi agresyvios asmenybės. Jas globoja Marsas, kuris inicijuoja veržlumą ir nesuvaldomumą. Jo įtakoje Gabijos noriai vaidina tam tikrą vaidmenį, vadovaujasi daugiau aistromis negu sveiku protu. Jos labai impulsyvios ir tai taip pat Marso

Plačiau     

Gabrielė

Vardo diena – II.27. Vardo skaičius – 5 Gabrielė – iš hebrajų “Dievas mano stiprybė”. Gabrieles veikia Merkurijaus planeta, o tas veikimas yra įvairiapusis. Lengvai įsigyja draugų ir gražiai sutaria su visais žmonėmis, nors geriausiai draugauja su tais, kurių vardo vibracija panaši į jų.

Plačiau     

Gabrielius

Vardo diena – IX.29. Vardo skaičius – 4 Gabrielius – iš hebr. – “dievo karys; Dievas mano stiprybė”. Gabrieliai yra pasipūtėliai, išdidūs, drąsūs, atkaklūs, kerštingi ir kartais netgi žiaurūs; jų išdidumas ir valdžios troškimas neleidžia atsikvėpti. Jie gašlūs ir be pasirinkimo tenkina savo geidulius; dažnai tampa geidulių ir gyvuliškų polinkių vergais.

Plačiau     

Gailė

Vardo diena – V.17. Vardo skaičius – 7 Gailė – iš liet. mot. Vardo Gailigedė. Gailės vienu metu stiprios ir minkštos, jose vyrauja lyg du pradai: moteriškasis ir vos sugaunamas vyriškasis. Šios moterys gali būti lengvos, kaip plunksnelės ir kvepėti kaip rožės, rengtis brangiais apdarais, turėti geras manieras ir balsą, panašų į varpelio skambesį.

Plačiau     

Gailutė

Vardo diena – VIII.26. Vardo skaičius – 3 Gailutė – iš liet. trump. Gailė. Nuo Gailučių veido niekada nenuslenka gyvenimo džiaugsmo ir meilės visam pasauliui išraiška. Jos labai draugiškos, turi subtilų humoro jausmą, komunikabilios, labai puikiai bendrauja vos susipažinusios.

Plačiau     

 
/