Ieva

Vardo diena – XII.24. Vardo skaičius – 1 Ieva – iš lot.+hebr. “gyvybinga”, “gyvenimo davėja”. Ievos savo esme lyderės, neįsivaizduojamai stiprios asmenybės, kurios niekada nelieka nepastebėtos. Tai patrauklios, impulsyvios, savo vertę žinančios moterys.

Plačiau     

Ignas

Vardo diena – VII.31. Vardo skaičius – 5 Ignas – iš lot. “ugningas”. Ignams vadovaujanti padėtis, scenos centras, minios aplodismentai sukelia džiaugsmo ir laimės jausmą. Jiems patinka, kada jų nuomonė tampa akstinu kitų darbams, o šeimoje jų žodis – įstatymas.

Plačiau     

Ilona

Vardo diena – V.22. Vardo skaičius – 6 Ilona – iš vengrų-graikų “šviesioji”. “Šešetukas”- harmoningas skaičius. Todėl Ilonose susivienija draugiškumas, meilė, sąjunga, sveikata, grožis ir protingumas. Tai tobulumo įsikūnijimas. Todėl Ilonų nepamirši labai ilgai.

Plačiau     

Indrė

Vardo diena – IV.29. Vardo skaičius – 5 Indrė – iš liet. “nendrė”. Indrių labai svajingos akys, rožinis arba truputį strazdanotas veidas, tiesūs pečiai, vidutinio ūgio. Charakteringa – ilgos ir gražios kojos. Indrės apdovanotos turtinga vaizduote ir ryžtu svajones paversti tikrove. Nepaisant svajingo charakterio, jos disciplinuotos,

Plačiau     

Inga

Vardo diena – X.25. Vardo skaičius – 4 Inga – iš skand. “Ingo (Dievo) apsauga”. Ingų finansinis gyvenimas pilnas pakilimų ir kritimų. Jos dažnai netikėtai gauna pajamų iš netikėtų šaltinių, tačiau retai kada turi nuolatinių pajamų gyvenimui. Sugeba susirasti įvairiausių pasipelnymo būdų. Jos siekia nepriklausomumo ir todėl greičiau suklesti

Plačiau     

 
/