Magdelena

Vardo diena – V.29. Vardo skaičius – 8 Magdelenos aplink save skleidžia gerovės, aukštos padėties visuomenėje ir valdžios atmosferą. Jų magnetizmas traukia prie savęs panašios padėties visuomenėje žmones.

Plačiau     

Malvina

Vardo diena – I. 04. Vardo skaičius – 9 Malvina – iš vok. mahal “teismas” + wini “draugė”. Malvinos vardo vibracijas globoja Marsas. Tai stiprios asmenybės, intelektualės. Artistiškos. Kūnas savotiškai magnetizuojantis, kuris panaudojamas savo sėkmei.

Plačiau     

Mamertas

Vardo diena – V.11. Vardo skaičius – 9 Mamertas – iš lot. trump. Mertas. Išlenktą “devynetą” išvaizdą mokslininkas Pitagoras priskyrė prie intelekto simbolio; simetrijos joje nebuvimas reiškia konfliktą tarp proto ir širdies. Taip gyvenime ir yra.

Plačiau     

Mantas

Vardo diena – X.01. Vardo skaičius – 5 Mantas – iš liet. “sumanus” + ”tauta”. Mantai gana dažnai uždarbiauja pasinaudodami savo paranormaliomis savybėmis: būrimu, gydymu, astrologija. Kartais jie netgi pasinaudoja apgaulėmis ar manipuliacijomis.

Plačiau     

Mantautas

Vardo diena – VIII.18. Vardo skaičius – 2 Mantautas – iš liet. “sumanus” + ”tauta”. Mantautus valdo Veneros planeta ir ji juos apdovanoja meile ir vaisingumu. Jie labai kantrūs; gali nuobodžiai ir ilgai dirbti ir dar ilgiau laukti atpildo už pasirinktą darbą.

Plačiau     

 
/