Naglis

Vardo diena – VIII.13. Vardo skaičius – 8 Naglis- iš liet. kalno, esančio Palangoje pavadinimo. Nagliai gyvenime labai pasitikintys; siekdami savų tikslų ar idėjų, pasitiki tik savo jėgomis. Nagliai eina savo keliu nesidairydami, įsitikinę, kad jų kelias – pats teisingiausias. Jie nebijo pasakyti tiesos į akis, nors tuo kartais užgauna kitus.

Plačiau     

Napoleonas

Vardo diena – VIII.15. Vardo skaičius – 4 Napoleonas – iš gr. “girių liūtas”. Napoleonai labai savyje užsisklendę žmonės. Jie solidūs, rimti, logiški ir drausmingi. Jie nelinkę savęs afišuoti ar atvirai reikšti savo jausmus. Jų gyvenimui kartais trūksta džiaugsmo ir atsipalaidavimo. Tai sulėtėjusios reakcijos žmonės. Nepaisant savo prigimtinio

Plačiau     

Narciza

Vardo diena – IX.17. Vardo skaičius – 9 Negatyvios aplinkybės: kūrybinių galių nusilpimas dėl per didelio sekso; dažni protrūkiai azartiniams lošimams; noras sunaikinti savo priešus; tragiški santykiai su mylimaisiais; nelaiminga meilė. Narcizų vaikus ištinka kūno traumos.

Plačiau     

Natalija

Vardo diena – XII.01. Vardo skaičius – 5 Natalija – iš lot. “gimimo diena” (Viešpaties). Natalijos priima aplinkinius tokiais, kokie jie yra, ir moka gerai save kontroliuoti. Jos ryžtingos ir atkaklios. Tačiau įsimylėjusios tampa labai nuolaidžiomis tiems , kuriuos myli.

Plačiau     

Nemira

Vardo diena – XII.17. Vardo skaičius – 6 Nemiros apdovanotos muzikiniais sugebėjimais. Jos priklauso tiems žmonėms, kurie aštriai jaučia gyvenimo tėkmę, dažnai žvilgčioja į laikrodį ir stengiasi atspėti “reikalingą momentą”. Jos labai tikslios, susitarusios dėl susitikimo, ateina tiksliai numatytu laiku ir to paties reikalauja iš kitų.

Plačiau     

 
/