Odeta

Vardo diena – III.28. Vardo skaičius – 9 Odeta – iš lot. + pranc. +germ. ”turtas”. Odetos jausmingos, iniciatyvios, išradingos, originalios, mokančios elgtis su pinigais. Jos turi savo nuomonę, kurią retai kada pakeičia. Mėgsta rašyti dienoraštį. Odetos gyvenime patiria daugybę meilės nuotykių. Tačiau jų pesimizmas visapusiškas. Jis perbraukia viską

Plačiau     

Ofelija

Vardo diena – V. 13. Vardo skaičius – 4 Ofelija – iš gr. “padedanti, naudinga”. Ofelijos labai paslaptingos, ir ne tik pašaliniams, bet ir joms pačioms. Neptūno planeta joms suteikia svajingumą, jausmingumą, reagavimą į paviršinius poveikius. Ofelijos linksmos, gyvos, kupinos džiaugsmo ir gyvybės.

Plačiau     

Olivija

Vardo diena – 07. 10. Vardo skaičius 6 Olivija – lotynų trumpinys Olive; iš lotynų – Olivija: lot. oliva: „alyvmedis“. Olivijų teigiamos savybės: rūpestingumas, užsispyrimas, kūrybingumas, teisingumas, profesionalumas, plačios pažiūros,

Plačiau     

Ona

Vardo diena – VII.26. Vardo skaičius – 3 Ona – iš hebr. Hanna – “patraukli, žavi”. Onos labai žavingos, entuziastės, kūrybingos, visapusiškos ir energingos. Jos intelektualės, optimistės ir iš prigimties lyderės. Onos puikios pašnekovės ir turi gražų balso tembrą. Jų poreikiai pasireiškia dažniausiai per žodį, raštą, vaidybą scenoje, dainavimą.

Plačiau     

Orinta

Vardo diena – II.02. Vardo skaičius – 5 Orinta – iš liet. “iškilni”. Orintos jausmingos, iniciatyvios, išradingos, originalios, mokančios elgtis su pinigais. Jos turi savo tvirtą nuomonę, kurią retai kada keičia. Mėgsta rašyti dienoraštį. Jausmingos ir trokšta meilės nuotykių.

Plačiau     

 
/