Pajauta

Vardo diena – VIII.14. Vardo skaičius – 7 Pajauta – iš liet. jaut-otis “klausti, teirautis”. Pajautas globoja Neptūno planeta. Jos todėl santūrios, išrankios pažintyse. Dažnai jų noras bendrauti keičiasi į vienatvės poreikį. Iš dalies jos paslaptingos. Sau kelia labai aukštus reikalavimus. Gali labai giliai jausti, kartais visiškai nekrisdamos į akis. Užsidariusios

Plačiau     

Palemonas

Vardo diena – I.10. Vardo skaičius – 6 Palemonas – iš gr. palamaomai “triūsti, darbuotis”. Palemono vardo vibracija rodo jo širdingumą, orumą, išsiauklėjimą, delikatumą ir subalansuotumą. Jis geraširdis, draugiškas. Jo namai visada pilni draugų ir pažįstamų, didžiuojasi savo šeima, namais ir sukurta gerove. Tai daro ne dėl garbės ar noro išaukštinti save, o tik

Plačiau     

Palmyra

Vardo diena – IX.07. Vardo skaičius – 5 Palmyra – iš lot. “palmė”; hebr. “keliaujanti maldininkė”. Palmyros aplinkiniams sukuria savo apgaulingą įvaizdį. Jos gyvena chaotišką meilės nuotykių perpildytą gyvenimą, turi potraukį svetimtaučiams. Anksti subręsta ir iškeliauja iš namų.

Plačiau     

Paulius

Vardo diena – VI.29. Vardo skaičius – 9 Paulius – lot. paulus “mažas”. Paulių veidas – pailginto trikampio, įspūdinga kakta, didelės greitai bėgiojančios akys; permatoma oda; malonus balsas, aiški kalba, gracingas kūnas; atviras ir turi tvirtą ranką.

Plačiau     

Patricija

Vardo diena – III.17. Vardo skaičius – 6 Patricija – iš lotynų “kilminga”. Patricijos pasižymi magnetizmu ir didžiuliu seksualiniu patrauklumu. Kaip moterys, nėra tobulos figūros, tačiau skiriasi iš kitų savo fenomenaliu žavesiu.

Plačiau     

 
/