Rachelė

Vardo diena – VII.22. Vardo skaičius – 7 Rachelė – iš hebr. Rachel – “avelė”. Rachelės visiškai pasitiki tik savo prigimtiniu balsu ir savomis jėgomis. Jos mistikės ir panašiai kaip senovės žiniuonės nori nušviesti žmonių tikruosius kelius. Filosofinis mąstymo būdas kartais jas ilgam laikui nusviedžia į vienatvės glėbį ir pasmerkia nerealioms svajonėms.

Plačiau     

Raimonda

Vardo diena – VIII.31. Vardo skaičius – 3 Raimonda – iš vok. “lemtis” + “apsauga, gynėjas”. Raimondos visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jos – aštrialiežuvės, linksmos, išradingos ir nesugeba nė minutei būti ramios. Gali pasireikšti kaip betaktės ir šokiruojančios išsišokėlės.

Plačiau     

Raimundas

Vardo diena – VIII. 31. Vardo skaičius – 1 Raimundas – iš senovės vokiečių ragin “lemtis” + munt “apsauga, gynėjas”. Raimundų teigiamos savybės: organizuotumas, darbštumas, sveikas protas, sugebėjimai, išradingumas, teisingumas, susikaupimas, valios jėga. Raimundai labiausiai nusisekę. Jie moka meiliai šypsotis, net jeigu peržiūrimos ataskaitos duomenys neteisingi ar klaidingi. Jie

Plačiau     

Raminta

Vardo diena – III.06. Vardo skaičius – 4 Raminta – iš liet. trump. Rama, Ramė. Ramintų vardo “ketvertuko” vibracija – aukščiausioji oktava. Jos labai organizuotos, metodiškos, mėgsta sistemą. Dažnai kritikuoja aplinkinius ir taiso jų klaidas. Greitai reaguoja, mėgsta kruopštų ir smulkmenišką darbą.

Plačiau     

Ramunė

Vardo diena – VI. 19. Vardo skaičius – 9 Ramunė – iš lietuvių ramunė “laukų gėlė baltais žiedais”. Ramunių teigiamos savybės: bendravimas, atvirumas, įvairiapusiškumas, smalsumas, kūrybingumas, linksmumas, atjauta. Ramunės labai išradingos. Į jas kreipiasi žmonės, kai reikia rasti išeitį iš beviltiškos padėties. Jos puikios derybininkės. Jeigu

Plačiau     

 
/