Zigmas

Vardo diena – V.01. Vardo skaičius – 3

Zigmas – iš germ. “pergalė” + ”apsauga”.
Zigmai turi gerą vaizduotę ir talentą. Jie linksmi, optimistai, entuziastai; atsakingi, draugiški. Labai atkaklūs. Gali atiduoti visas savo jėgas, stengdamiesi pasiekti geidžiamo tikslo. Ir pralaimėjimo atveju jie neskuba iš nugalėtojo laukti malonės.
Zigmai sekse pasižymi didele jėga ir atsparumu. Tačiau jie mažai turi laiko meilei ir romantikai. Meilėje – medžiotojai, todėl jiems daugiau teikia pasitenkinimo pačios gaudynės, nei vėliau laimėtas grobis. Ir pats laimėtas grobis jiems turi paklusti, savaip papildydamas ir nuspalvindamas jų pačių asmenį. Lytiniuose santykiuose tai stiprūs ir agresyvūs medžiotojai. Tačiau labai greitai savo “grobio” atžvilgiu šie žmonės gali prarasti susidomėjimą. Todėl sutuoktiniams, norintiems išlaikyti jų ankstesnį prieraišumą, reikėtų būti švelniems ir pakantiems, nesikėsinantiems į tokių asmenų laisvę arba jos protrūkius.
Zigmai savo jėgas skiria kitų gerovei. Jie geri visuomenininkai, rašytojai, dėstytojai, misionieriai. Tinka jiems ir kariškio, ir lakūno specialybės.
Zigmams parankios bet kurio mėnesio 1, 12, 21 ir 30 dienos.

kategorijoje Z .

Parašyti komentarą

 
/