Žilvinas

Vardo diena – V.01. Vardo skaičius – 4

Žilvinas – iš liet. “jaunas, nesubrendęs medis”.
Žilvinai dėl savo vardo “ketveriukės” vibracijos gyvenime užima pačias solidžiausias pozicijas. Jie ištikimi savo įsitikinimams ir atkakliai siekia užsibrėžtų tikslų. Jie ramūs, protingi, turi visus geriausius vadovaujančių darbuotojų bruožus.
Žilvinai, kaip ir visi žmonės, turi ir savų neigiamų bruožų. Jie perdaug dideli materialistai, ciniški, greitai užpykstantys.
Kokią vietą visuomenėje Žilvinai beužimtų, jie daugiausia “valstybininkai”, komfortiškai besijaučiantys tik tada, kai šalyje tvirtai laikomasi įstatymų ir nusistovėjusių gyvenimo normų.
Daugelis Žilvinų apsigimę vadovai, tačiau ne diktatoriai. Kai kurie Žilvinai turi savyje praktišką gyslelę, todėl bando spęsti globalinius uždavinius. Jie geri teoretikai mokslininkai.
Žilvinai, nors būdami užsiėmę svarbiais darbais, labai vertina namų židinį. Jie dažniausiai nėra romantikai, todėl flirtas ir seksas juos mažai domina. Jiems svarbi tik meilė, į kurią jie žiūri labai atsargiai.Tik įsitikinę jausmų tikrumu kuria šeimą.
Žilvinams patartina vengti vienišumo ir užsisklendimo savyje. Kad numalšintų dažnai sukylantį pyktį, jiems reikia gerti vandenį iš sidabrinės taurės.

kategorijoje Ž .

Parašyti komentarą

 
/