Zosė

Vardo diena – V. 15. Vardo skaičius – 2

Zosė – lietuvių trumpinys iš Zofijos.
Zosės nepriklausomos, išradingos ir originalios. Jos lengvai uždirba pinigus, tačiau taip pat lengvai ir išleidžia. Apskritai yra geros finansininkės. Turi savo nuomonę. Kartais vienišos. Zosės švelnios, geros, turi puikią vaizduotę, įspūdingos, artistiškos ir romantiškos. Labai išradingos, tačiau nelabai stiprios kai reikia įgyvendinti savo idėjas. Pagrindinės jų charakterio savybės labiau priklauso dvasinei, o ne fizinei sričiai. Jos turėtų priimti gyvenimą tokį, koks jis yra, prie jo prisitaikyti.
Zosės vardo dieną veikia šešetuko vibracijos, todėl yra jos namisėdos, turi nuostabių kūrybinių bei artistinių sugebėjimų; labai gabios užsienio kalboms. Labai jautraus charakterio. Kritika iš šalies jas gali labai sutrikdyti. Dėl tos priežasties daugelis draugų bei pažįstamų gali nuo jų nusigręžti. Todėl joms patartina gyventi laikantis savo auksinės taisyklės: aš valdau tuos, kurie patys nori, kad juos valdytų.
Zosės geros patarėjos, ir kuo jos bebūtų – gydytojomis ar modeliuotojomis, visada padeda žmonėms. Turi iškalbos talentą. Namų aplinkoje gali diskutuoti kulinarijos temomis, nes yra puikios valgio gaminimo specialistės. Jos nesibjauri jokiais darbais, netgi fiziškai sunkiais; svarbiausia –matyti savo konkrečių pastangų vaisius. Ravėti, genėti medžių šakas – prašom, tai joms malonu, tačiau kratyti mėšlą – už jokius pinigus!
Taktas, subtilumas padeda joms dirbti diplomatinėje tarnyboje, užsiimti teatro menu, daile, dizainu, madomis, floristika. Jos geros socialinės darbuotojos, ikimokyklinio ugdymo specialistės, rašytojos, žurnalistės.
Zosės – svajotojos, susikūrusios savo išgalvotą pasaulį. Jų šeimos išsiskiria aukštu intelektu. Su savo sutuoktiniu labai noriai dalijasi likimu, vargais ir džiaugsmais. Jų vyras turi būti atviras ir taip pat reikšti emocijas.
Zosių neigiamos savybės: polinkis į depresiją, neryžtingumas, puolimas į kraštutinumus, nuolatiniai pamokymai kitiems.

kategorijoje Z .

Parašyti komentarą

 
/