Žydrė

Vardo diena – IV.27. Vardo skaičius – 6

Žydrė – liet. žydrė “lelijinių šeimos augalas (Museari).
Žydrės pesimistės. Jos iš prigimties yra romantiškos, stokojančios lyderio bruožų. Būdamos nuoseklios ir nuolaidžios, jos negali tapti grubios netgi tada, kai skaudžiai įžeidžiamos. Jos protingos, tačiau tik retkarčiais pasiekia aukštumų, nes joms stinga pasitikėjimo savimi, o tai neleidžia joms pasinaudoti gerais šansais.
Žydrės nemėgsta rizikuoti, todėl jas aplenkia jų amžininkai. Jos pasižymi turtinga vaizduote ir linkusios viską idealizuoti. Dažnai dėl savo nesėkmių kaltina likimą, nors pačioms stinga iniciatyvos.
Žydrės ištikimos ir atsidavusios draugams.Joms nėra paprasta suartėti su savo pasirinktaisiais, tačiau suartėjusios, lieka ištikimos jiems visą savo gyvenimą. Dėl prieraišumo vieniems ir tiems patiems žmonėms, joms gana sunku praplėsti pažinčių ratą, o tai neleidžia siekti naudos.
Žydrės nėra pajėgios valdyti savo likimo, todėl daugiau pasikliauja savo globėjais. Joms reikia ugdyti valią ir sugebėjimą nepražiopsoti laimingų galimybių. Joms patartina nuolat konsultuotis ir tartis su artimais stiprios prigimties praktiškais žmonėmis.

kategorijoje Ž .

Parašyti komentarą

 
/