Žydrūnė

Vardo diena – V.23. Vardo skaičius – 5

Žydrūnė – iš liet. žydrūnė “rugiagelė”.
Žydrūnių išvaizda didinga. Gali būti aukšto ūgio. Jos arba labai rūpinasi, kaip atrodo, arba visiškai į išvaizdą nekreipia dėmesio. Tačiau ir vienu, ir kitu atveju traukia kitų dėmesį.
Saulė – Žydrūnių globėja joms suteikia gyvenimo idealizmą, spinduliuojančią didybę.
Žydrūnėms turi priklausyti tai, ką pasaulis gali suteikti geriausio. Jos lyg magnetas traukia prie savęs žmones. Trokšta ne tik valdyti, bet ir mylėti visą pasaulį. Dosnios tiems, kurie jas garbina. Kartais pritrūksta takto. Atstumtos, niekada neatleidžia.
Visos Žydrūnės trokšta pirmauti, ir laiko save protingiausiomis. Mėgsta visus pamokyti, todėl gana dažnai pasirenka psichiatrės, politikės arba mokytojos karjeras.
Su pinigais Žydrūnės elgiasi labai laisvai, kartais tiesiog netgi per daug, dėl ko dažnai atsiduria be cento piniginėje, tačiau visada sugeba išsisukti iš sunkiausių padėčių. Jos mėgsta plačius mostus ir niekada neatsisako padėti tiems, kuriems reikalinga pagalba.
Žydrūnėms meilė – pats gyvenimas, šventė, egzaltacija. Joms patinka mylėti ir įsimylėti. Be meilės tos dramatiškos būtybės neįsivaizduoja gyvenimo.
Žydrūnėms tinka nešioti žiedą su smaragdo, ne mažesnio, kaip trys karatai, akute.

kategorijoje Ž .

Parašyti komentarą

 
/